POLPLAN
Polskie Wydawnictwo Kartograficzne

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży kartograficzno-reklamowej, zarówno w kraju jak i za granicą, stworzyliśmy niezależne wydawnictwo, opierające się wyłącznie na rodzimym kapitale. Obszarem działania wydawnictwa jest opracowywanie wielobarwnych, reklamowych ściennych planów miast, gmin i powiatów. Wszystkie wydawane przez nas mapy są także umieszczone w formie interaktywnych planów miast, gmin i powiatów na stronie internetowej naszego wydawnictwa. Posiadana baza map jest na bieżąco poszerzana o nowe opracowania. Oprócz planów miast udostępniamy także aktualną mapę Polski, która jest cyklicznie aktualizowana o nowo oddane przez GDDKiA odcinki dróg, autostrad, obwodnic miast itp. Dostęp do map jest nieodpłatny i nie wymaga używania specjalnych aplikacji. Można je przeglądać w systemach Windows, Linux oraz Android, wystarczy jedynie dostęp do Internetu.


W celu szerokiego promowania lokalnych firm i usługodawców stworzyliśmy Branżowy Katalog Firm. Jest on cyklicznie aktualizowany, a także promowany na wszystkich naszych ściennych mapach w formie wyraźnie widocznej informacji w górnej części planu. Udział lokalnych przedsiębiorców w stworzonym przez nas Branżowym Katalogu Firm przyczynia się nie tylko do promocji poszczególnych miast, ale także do promocji całego regionu.


Dzięki samodzielności i niezależności od obcego kapitału oraz lokalnemu charakterowi naszego wydawnictwa jesteśmy w stanie zaoferować Państwu optymalne połączenie jakości i ceny oferowanych produktów.


Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Polplan Polskim Wydawnictwem Kartograficznym S.C.

Emilia i Andrzej Gębala